м.Суми, вул.Реміснича,29

телефон +38(095)178-68-68

Тротуарна плитка «Старий город»

Тротуарна плитка «Старий город»
zoom Збільшити зображення
Тротуарна плитка «Старий город» Тротуарна плитка «Старий город»

Розмір (мм.): 245*245*45
К-сть в м2:   46 шт.

  Зовнішня привабливість. Популярність цього виду дорожнього покриття обумовлена, в першу чергу, її естетичними властивостями. «Різнокаліберні» за формою елементи бруківки дозволяють створити ілюзію старовинної бруківки з натурального каменю. При цьому різноманітність колірного оформлення плитки дає можливість гармонійно «вписувати» доріжки в загальний архітектурний і ландшафтний дизайн всього присадибної комплексу. Комбінуючи ж різні кольори бруківки, можна створювати унікальні орнаменти або візуальні ефекти.
  Міцність і надійність. Невеликі за розміром елементи бруківки менше схильні до руйнування від навантажень в порівнянні з більш габаритними варіантами дорожніх покриттів. Технологія виготовлення плитки - напівсухе вибропрессование - забезпечує «противоскользящий» ефект тротуарного покриття, що важливо в зимовий період року.
Ціна. Тротуарна плитка «Старе місто» на сьогоднішній день, мабуть, є лідером в ціновому співвідношенні «ціна - якість». Крім того, при її укладанні використовується менша кількість витратних матеріалів для створення «фундаменту» покриття.

 

 

Електронна скринька

Яндекс.Метрика
  • Сумські Елементи Мощення

    Сумські Елементи Мощення
    м.Суми, вул.Реміснича,29
    телефон +38(095)178-68-68
    Надіслати листа