м.Суми, вул.Реміснича,29

телефон +38(095)178-68-68

Тротуарна плитка «8 цеглин»

Тротуарна плитка «8 цеглин»
zoom Збільшити зображення
Тротуарна плитка «8 цеглин» Тротуарна плитка «8 цеглин»

Розмір (мм.): 400*400*50
К-сть в м2:   6 шт.

Плитка «8 цеглин» - універсальна тротуарна плитка, що імітує цегляну кладку, кольори - сірий, червоний.... Поверхня гладка, невеликі русти розміром близько 5 мм утворюють симетричний декоративний малюнок кладки. Плитка має закінчений малюнок, можливо розрізання на 2 або 4 симетричні частини без порушення малюнка. Добре стикується з бетонними бордюрами та водостоками. Легко комбінується за кольором, дозволяючи створювати бордюри, лінії напрямку руху, декоративні орнаменти.

Застосовується для мощення в міському середовищі, приватних садибах, паркових зонах. Підходить як для великих площ, так і для тротуарів, і прямолінійних паркових доріжок, забезпечує комфортний рух колясок і велосипедів.

Тротуарна плитка використовується для пристрою збірних покриттів пішохідних доріжок, доріжок в парках, скверах і садах, на дитячих майданчиках, територій, прилеглих до комерційним установам і громадським будівлям (магазини, салони, банки, готелі). Також тротуарна плитка може застосовуватися на автостоянках і спортивних майданчиках. Це не тільки міцне і надійне покриття, але і відмінний елемент декору.

Електронна скринька

Яндекс.Метрика
  • Сумські Елементи Мощення

    Сумські Елементи Мощення
    м.Суми, вул.Реміснича,29
    телефон +38(095)178-68-68
    Надіслати листа